Wycinka Drzew -Dlaczego my

Przedsiębiorstwo jakim jesteśmy istnieje na Śląskim rynku już od długich lat i podtrzymując swoją tradycją działamy nieprzerwanie nie tylko na Śląsku, a terenach bliskich okolic. Głównymi zadaniami firmy poza czyszczeniem  jest także wycinka drzew i krzewów.

 

Sama czynność wycinki nawet nie dość wysokich drzew może okazać się nie lada problemem, jednak dla osób odpowiednio wykwalifikowanych i posiadających specjalistyczny sprzęt jest to przysłowiowa „bułka z masłem”.

Jednak gdyż planowana wycinka ma się odbywać na drzew stojących blisko linii energetycznych, budynków czy torów kolejowych warto zgłosić się o pomoc do firmy takiej jak nasza.

Wkroczymy wtem w powierzone zadanie z należytym doświadczeniem i usuniemy drzewo, bo przecież to jest istotą sprawy zleceniodawcy, który się do nas zgłasza.

To czym możemy się pochwalić to specjalistycznie wykształcona kadra pracownicza posiadająca licencje na pracę na wysokościach, a także na pracę przy wycince drzew.

W efekcie przekłada się to na fakt iż najlepiej jest powierzyć nam każde zlecenie dotyczące usuwania i przycinania drzewostanu.

Angażując naszą firmę do prac tegoż rodzaju możesz być spokojny, a sprawia to fakt iż poza posiadaniem wymienionego już wykształcenia posiadamy specjalny sprzęt, a także potrzebne uprawnienia i ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

Wycinka drzew

Jeśli chodzi o wycinkę drzew – nie ma specjalistów lepszych niż nasz zespół. Działamy w tej branży na terenie województwa Śląskiego już od wielu lat, przez cały ten czas zabierając przychylne opinie od zadowolonych Klientów. Wycinka drzew i krzewów to nasza domena, a nasze uprawnienia są tego najlepszym dowodem.

 

Warto także zwrócić uwagę na specjalistyczne wyposażenie, z jakiego korzystamy:

  • pilarki mechaniczne,
  • kosy spalinowe,
  • podesty ruchome(koszowe)

 

Każdorazowo dopasowując sprzęt do indywidualnego charakteru powierzonego nam zlecenia. To ważne, by oddać w ręce specjalistów wycinkę drzew, bowiem wykonanie tego samodzielnie, bez doświadczenia i specjalistycznych urządzeń może być wielotorowo niebezpieczne. Dla nas to chleb powszedni, dlatego robimy to zawsze szybko, fachowo i perfekcyjnie. Szczególnie ma to znaczenie w odniesieniu do drzew znajdujących się blisko różnych obiektów: linii energetycznych, budynków czy torów – wtedy już na 100% lepiej zostawić to specjalistom, czyli nam – zapraszamy.

 

Dlaczego robimy to najlepiej?

Posiadamy spore doświadczenie – nasza specjalistycznie wykształcona kadra pracownicza to zespół fachowców, których kompetencje są potwierdzone przez uprawnienia pilarz/drwala  . Nie boimy się żadnego, nawet trudnego zlecenia – można być spokojnym wybierając właśnie naszą firmę do wycinki drzew. My wiemy jak to zrobić bezpiecznie z każdej strony i pod każdym względem. Nie ma lepszego sposobu, by się o tym przekonać niż skorzystanie z naszych usług.

 

Sam proces jakim jest wycinka drzew Śląskie niezależnie od tego z jakim klientem mamy do czynienia należy zapoczątkować oceną ryzyka i stopniem trudności jaki będzie ograniczał nasze poczynania podczas operacji.

 

 

Wycinka drzew -Śląskie

Dojeżdzamy do klienta :Rydułtowy, Racibórz, Radlin, Rybnik, Wodzisław Śląski, Żory, Ruda Śląska, Pszów, Jastrzębie-Zdrój, Szczekociny, Pszczyna, Radzionków,Gliwice, Czerwionka-Leszczyny, Szczyrk, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Miasteczko Śląskie, Ustroń, Zabrze, Żarki, Żywiec, Orzesze, Chorzów,Dąbrowa Górnicza, Wisła , Łaziska Górne, Poręba, Tychy, Zawiercie, Pyskowice, Czechowice-Dziedzice, Miasteczko Śląskie, Bielsko-Biała,Zawiercie,Kędzierzyn-Koźle,Skoczów,Sosnowiec,Katowice,Knurów,Gliwice, Bytom CAŁY Śląsk. DOJEŻDŻAMY TEŻ DO INNYCH WOJEWÓDZTW-Dolnośląskie-Wałbrzych,Kłodzko,Wrocław,Brzeg Dolny,Boguszów Gorce,Witków Śląski ,Kamienna Góra,Jelenia Góra,Kostomłoty,Opolskie-Krapkowice,Opole,Nysa,Małopolskie-Kraków,Oświęcim,Wadowice