Jeśli są jakieś budynki, które wzbudzają zachwyt i zdumienie to na pewno są to okazałe, minimalistyczne budynki w stylu nowoczesny, wykonane ze szkła. Problemem jest tutaj utrzymanie ich w czystości, o czym to wspominają zawsze ich administratorzy i właściciele.

Jednak wcale nie musi tak być – zajmujemy się czyszczeniemi i myciem na Śląsku i nie tylko tych okazałych obiektów i wszelkich ich elementów jak np.

  • szklane pochyłe ściany,
  • daszki,
  • kopuły,
  • świetliki  na dużych wysokościach.

Mycie na zewnątrz

Mycie czyszczenie witryn i przeszkleń zewnętrzne to jedna z naszych propozycji. Aby wykonać to jak najlepiej w ramach tego zadania korzystamy z systemu nowoczesnego i bardzo eko.

Jest to system Reach &Wash® firmy Ionic Systems>®. Co w nim jest takiego wyjątkowego?

Przede wszystkim to, że bazuje na zastosowaniu wody osmotycznej.

To wielce innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu mycie można wykonać szybciej i w lepszej cenie.

Opiera się to o zasadę redukcji naładowania elektrostatycznego mytej powierzchni, która ma właśnie miejsce dzięki stosowanej w systemie zdemineralizowanej wody.

Metody konwencjonalne oraz zwykle stosowane detergenty nie mają takiej skuteczności, jak ten system dzięki któremu powierzchnia  jest czysta nawet dwa razy dłużej.  Dzięki wykorzystaniu tej metody możemy wykonywać bezproblemowe czyszczenie do wysokości 22 metrów.

Mycie wewnątrz

Oferujemy także opcję mycia wewnątrz obiektów. Tutaj korzystamy z technologii KARCHER® – bardzo zaawansowanej. Dzięki niej mycie okien już nie jest takie same – jest przyjemne u skuteczne.

Przyjmujemy zamówienia na mycie wewnętrzne obiektów takich jak:

  • biurowce
  • hotele
  • banki
  • salony samochodowe
  • galerie handlowe
  • baseny, pływalnie, aquaparki

W naszej ofercie znalazło się także miejsce na usługę polegającą na myciu witryn sklepowych.

Jest ona stworzona głównie  z myślą o właścicielach i kierownikach sklepów w ramach galerii handlowych.

Polecamy system abonamentowy – sprawdza się pod względem ekonomicznym, a polega na wykonywaniu usługi systematycznie, w wybranych odstępach czasowych.

mycie/czyszczenie witryn i przeszkleń :Rydułtowy, Racibórz, Radlin, Rybnik, Wodzisław Śląski, Żory, Ruda Śląska, Pszów, Jastrzębie-Zdrój, Szczekociny, Pszczyna, Radzionków,Gliwice, Czerwionka-Leszczyny, Szczyrk, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Miasteczko Śląskie, Ustroń, Zabrze, Żarki, Żywiec, Orzesze, Chorzów,Dąbrowa Górnicza, Wisła , Łaziska Górne, Poręba, Tychy, Zawiercie, Pyskowice, Czechowice-Dziedzice, Miasteczko Śląskie, Bielsko-Biała,Zawiercie,Kędzierzyn-Koźle,Skoczów,Sosnowiec,Katowice,Knurów,Gliwice, Bytom CAŁY Śląsk. DOJEŻDŻAMY TEŻ DO INNYCH WOJEWÓDZTW-Dolnośląskie-Wałbrzych,Kłodzko,Wrocław,Brzeg Dolny,Boguszów Gorce,Witków Śląski ,Kamienna Góra,Jelenia Góra,Kostomłoty,Opolskie-Krapkowice,Opole,Nysa,Małopolskie-Kraków,Oświęcim,Wadowice