CZYSZCZENIE POSADZKI Z KAMIENIA, GRESU, PŁYTEK CERAMICZNYCH, LASTRIKO

Dbając o zapewnienie czystości w każdej otaczającej nas przestrzeni wzbogaciliśmy swoja ofertę o kompleksowe czyszczenie posadzek . Ma to znaczenie nie tylko w domach prywatnych, ale szczególnie w obiektach komercyjnych oraz produkcyjnych, gdzie stopień czystości tych powierzchni nierzadko bezpośrednio wpływa na sukces firmy pod wieloma względami. My wiemy, jak zadbać o  posadzki, by zawsze prezentowały się nieskazitelnie estetycznie. Czyszczenie posadzek  są zwykle sporą inwestycją, dlatego warto zrobić wszystko, by prezentowały wysoką klasę .

 

Odpowiednie utrzymanie – kluczem do czystości i trwałości

 

Dbałość o  posadzki ma tym większe znaczenie, iż jak wiadomo są to elementy niezmiennie wystawione na zabrudzenia, a samodzielne i regularne doprowadzanie ich do czystości nie jest łatwym zadaniem. Jednak nasza firma to kompleksowe rozwiązanie bez względu na rodzaj powierzchni – wiemy jak w odpowiedni i ekonomiczny sposób wdrożyć odpowiedni proces czyszczenia i doprowadzić te elementy budynku do pożądanego stanu. Głównie stosujemy do takich zabiegów mycie ciśnieniowe i odsysanie brudu do zbiornika, jako najskuteczniejszy sposób mycia. To innowacyjne rozwiązanie na miarę XXI wieku.

 

Ponadto warto skorzystać z naszych usług ponieważ:

 

  • zapewniamy atrakcyjne ceny
  • wyróżniamy się profesjonalnym podejściem
  • posiadamy wyszkolonych pracowników

 

Po szczegóły naszej oferty zapraszamy już dzisiaj na naszą stronę internetową. Wszystko dla szybkiego osiągnięcia czystości idealnej.

Czyszczenie i konserwacja podłóg twardych np. posadzki kamienne i gresowe
POSADZKI PCV i PODŁOGI TWARDE – np. kamień naturalny, płytki z gresu, płytki ceramiczne, lastriko lub wykładziny PCW i linoleum (opis poniżej)

 

Powłoki polimerowe: *(zobacz artykuł poniżej)

* chronią przed zabrudzeniami i zarysowaniami

* pogłębiają kolor

* ułatwiają mycie i zabezpieczają przed wnikaniem brudu w strukurę

 

Impregnacja powierzchni posadzek: (zabezpieczenie strukturalne)*

* zapobiega wnikaniu wody i zanieczyszczeń

* ułatwia czyszczenie

* wypełnia pory

* uwypukla delikatnie kolor

*(Zobacz np. artykuł: „Podłogi z granitu”)

 

Krystalizacja: Podłogi zawierające wapień (wytworzenie niezwykle twardej powierzchni)*

* chroni przed zabrudzeniami i zarysowaniami

* wydatnie zwiększa połysk

* zapewnia ochronę przed uszkodzeniami związanymi z dużym natężeniem ruchu

* znacząco ożywia i uwydatnia kolory

*(Zobacz artykuł „krystalizacja posadzek”)

 

Dlaczego zaleca się zabezpieczanie niektórych powierzchni powłokami polimerowymi?

Po pierwsze – aby obniżyć koszty, zarówno bieżącego sprzątania (ponieważ brud nie wnika w strukturę posadzki), jak i związane z przedłużoną żywotnością podłóg.

Po drugie, zabezpieczone podłogi dają niezwykle piękny efekt czystości (pogłębiają i ożywiają kolor oraz strukturę), co poprawia wizerunek firmy oraz nastroje wśród pracowników. Ważne jest również to, że dobrej klasy powłoki poprawiają właściwości przeciwpoślizgowe podłóg.

Przed przystąpieniem do nakładania polimerów należy gruntownie wyczyścić podłogę korzystając ze specjalnych chemicznych zdzieraczy powłok a potem zneutralizować podłoże.

Przy doborze powłok należy również zastanowić się, czy lepiej zastosować powłokę dającą wysoki połysk, czy matową. Zaletą powłok o wysokim połysku jest efekt „lustra wody”, kojarzący się z czystością. Z kolei powłoki satynowe i matowe umożliwiają zamaskowanie niedoskonałości podłogi. Zwłaszcza, gdy wylewka pod wykładziną jest nierówna-powłoki dające połysk sprawiają, że nierówności stają się jeszcze bardziej widoczne.

W przypadku wykładzin technicznych z linoleum po wyczyszczeniu podłoża stosuje się impregnujący preparat wypełniający pory, potem nakłada się powłokę o połysku wysokim, średnim lub matową.