Czyszczenie elewacji

Elewacja w nowoczesnych obiektach różnego rodzaju od handlowych, produkcyjnych przez magazynowe aż po biurowe musi być wykonana dobrze i estetycznie. Dlatego właśnie najczęściej wybiera się elewację wykonywaną z dobrych materiałów. Tutaj mamy różnorodność od elementów blachy,  po tworzywa ceramiczne, sztuczne a nawet  kompozyty.

Czyszczenie elewacji bez względu na to z jakiego materiału owa elewacja została wykonana niezmiennie jest ona wizytówką każdego z tych obiektów, dlatego też powinna być jego ozdobą. Można to osiągnąć poprzez odpowiednie jej utrzymanie, tym bardziej że czas, warunki atmosferyczne czy zanieczyszczenia powietrza robią swoje w tej kwestii – mocno ją brudzą. Budynki zlokalizowane  w centrach miast, tam gdzie są zakłady produkcyjne  oraz tereny zielone mają z tym największy problem i po pewnym czasie już nie lśnią i nie zachwycają, ale wręcz odstraszając stając się matowe, wypłowiałe, poszarzałe.  Wyglądają jak  każdy inny smutny blok. Zwykle dbanie o elewacje to wysokie koszty  na które nie wszyscy są sobie w stanie pozwolić.

Jest jednak rozwiązanie, które dostosowuje się w zależności od rodzaju mytej powierzchni, jak również tego jak bardzo jest zabrudzona. Chodzi o to by usunąć zanieczyszczenia przez odpowiedni i ekonomiczny proces czyszczenia. Polecane do elewacji jest stosowanie mycia ciśnieniowego, właściciele obiektów chwalą też sobie myjkę cisnieniową Karcher hds . To najlepszy sposób na to, by szybciej i taniej doprowadzić elewacje budynku do stanu, jakiego oczekujemy. Warto korzystać z tych innowacyjnych rozwiązań.

 

Mycie dachów

Dachówka bądź blachodachówka to najpopularniejsze materiały stosowane jako pokrycie dachu. Jednak nawet najpiękniejsze nie będą zdobić dachu, jeśli nie będą czyste. Oczywiście, że warunki atmosferyczne owady, ptaki czy też rośliny przyczyniają się do tego, że dach nawet po porządnym umyciu szybko staje się brudny, co jest szczególnym utrapieniem wszędzie tam gdzie mamy w obfitości tereny zielone bądź zakłady produkcyjne. Efekt? Atrakcyjność dachu znacznie spada… Staje się matowy, wypłowiały czy zielony – nawet jeśli przy zakupie miał piękny, czerwony kolor. Te zabrudzenia trzeba usunąć – co niestety nie jest ani tanie, ani łatwe. Jeśli się tym nie zajmiemy niestety  wartość estetyczna domu będzie na dużo niższym poziomie.

To jak się zabrać do tego mycia będzie uzależnione od tego z jaką powierzchnią dokładnie mamy do czynienia oraz jak bardzo jest zabrudzona. To wpływa na decyzje o metodzie. Najczęściej stawia się na proces czyszczenia z użyciem mycia ciśnieniowego -stosujemy myjkę cisnieniową Karcher hds. Jeśli dach jest naprawdę mocno zabrudzony wtedy nie pozostaje nam nic innego jak właśnie zastosować preparaty biodegradowalne – tylko one uporają się np. z mchem.

Dobrze, że istnieją takie nowoczesne rozwiązania gdyż dzięki temu możemy taniej, szybciej i skuteczniej zająć się tym niewdzięcznym, ale jakże istotnym zadaniem którym jest mycie dachów. Ekologiczny proces czyszczenia jest przecież zawsze mile widziany.

Czyszczenie elewacji :Rydułtowy, Racibórz, Radlin, Rybnik, Wodzisław Śląski, Żory, Ruda Śląska, Pszów, Jastrzębie-Zdrój, Szczekociny, Pszczyna, Radzionków,Gliwice, Czerwionka-Leszczyny, Szczyrk, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Miasteczko Śląskie, Ustroń, Zabrze, Żarki, Żywiec, Orzesze, Chorzów,Dąbrowa Górnicza, Wisła , Łaziska Górne, Poręba, Tychy, Zawiercie, Pyskowice, Czechowice-Dziedzice, Miasteczko Śląskie, Bielsko-Biała,Zawiercie,Kędzierzyn-Koźle,Skoczów,Sosnowiec,Katowice,Knurów,Gliwice, Bytom CAŁY Śląsk. DOJEŻDŻAMY TEŻ DO INNYCH WOJEWÓDZTW-Dolnośląskie-Wałbrzych,Kłodzko,Wrocław,Brzeg Dolny,Boguszów Gorce,Witków Śląski ,Kamienna Góra,Jelenia Góra,Kostomłoty,Opolskie-Krapkowice,Opole,Nysa,Małopolskie-Kraków,Oświęcim,Wadowice