Czyszczenie dywanów -Dlaczego my

Nasza firma powstała w mieście Rydułtowach w południowej Polsce w roku dwa tysiące dwunastym. Doświadczenie w praniu dywanów nabywany nieprzerwanie od szesnastu lat.

Oferta zawiera usługi prania dywanów, tapicerek meblowych i samochodowych oraz wykładzin różnego typu. Jednak nieustannie poszerzamy swoje umiejętności i kwalifikacje.

Do wykonywania naszej pracy wykorzystujemy najwyższej jakości środki czystości i narzędzia marki Karcher. Wśród obsługiwanych przez nas klientów wpisują się przedsiębiorstwa różnych branż, a także instytucje publiczne oraz osoby prywatne. Swoje usługi świadczymy na terenie Śląska i najbliższych okolic.

Dywan może z jednej strony, jak żaden inny dodatek do wnętrz upiększyć wybrany pokój, a z drugiej – sprawić, iż wręcz przeciwnie nie będzie wyglądać zachwycająco. Sekret tkwi w jego odpowiednim i regularnym czyszczeniu. Wiadomo jednak, iż zwykle jest to proces żmudny, nieprzyjemny, pracochłonny – czy nie byłoby lepiej zatem zostawić go profesjonalistom?

 

Czyszczenie dywanów – robimy to najlepiej!

Nasza firma mająca swoją siedzibę na Południu Polski, w Rydułtowach jest bardzo doświadczonym zespołem pracowników. Mamy spore doświadczenie w praniu dywanów i dlatego warto powierzyć nam swój – nawet ten najbardziej unikatowy i drogocenny. To jednak nie wszystko. Chcąc w kompleksowy sposób odpowiedź na potrzeby naszych Klientów obok fachowego czyszczenia dywanów zapewniamy również:

 

  • pranie tapicerek meblowych,
  • pranie tapicerek samochodowych
  • pranie różnego typu wykładzin.

 

Realizując zlecenia korzystamy tylko i wyłącznie ze środków najwyższej jakości, jak również niezawodnych narzędzi marki Karcher. To dla Państwa niekwestionowana pewność, iż w dobrej cenie można zyskać naprawdę pięknie wyczyszczony obiekt – wróci do blasku i najlepszej formy! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmowych – każdych traktując z tak samą troską i uwagą, a szczególnie osoby z następujących miejscowości i ich okolic:

 

  • Rydułtowy,
  • Rybnik,
  • Wodzisław Śląski,
  • Żory,
  • Jastrzębie Zdrój

 

Zajmiemy się fachowo każdym dywanem! Warto przekonać się o tym na własne oczy – zapraszamy!

czyszczenie dywanów Rydułtowy,czyszczenie dywanów Rybnik,czyszczenie dywanów Żory,czyszczenie dywanów Wodzisław Śląski,czyszczenie dywanów Jastrzębie Zdrój,czyszczenie dywanów Racibórz,czyszczenie dywanów Radlin

pranie dywanów Rydułtowy,pranie dywanów Rybnik,pranie dywanów Żory,pranie dywanów Wodzisław Śląski,pranie dywanów Jastrzębie Zdrój,

czyszczenie dywanów

Zakres usług

W zakresie usług świadczonych przez nasze przedsiębiorstwo mogą Państwo znaleźć szeroki wachlarz usług pośród, których na pewno ktoś znajdzie coś najodpowiedniejszego dla siebie.

Czyszczenie dywanów ,Pranie dywanów-Rydułtowy,Rybnik,Wodzisław Śląski,Żory,Jastrzębie Zdrój

Usługa prania dywanów jest bardzo rozbudowana z uwagi na fakt iż zajmujemy się praniem różnych rodzajów dywanów. Ich czyszczenie to zlewanie powierzchni czyszczonej wodą ze środkiem dezynfekującym i odplamiającym.

Rozpuszczony brud kolejno zasysany jest to pojemnika ukrytego w urządzeniu. Powodzenie świadczonych usług jest podparte faktem, takim że firma korzysta z wysokiej klasy urządzeń Karcher.

Najlepsze pranie dywanów na Śląsku(Rydułtowy,Rybnik,Żory,Ruda Śląska,Racibórz,Jastrzebie Zdrój,Radlin,Pszów,Wodzisław Śląski) tylko w naszej firmie!

Czyszczenie dywanów-☎ 500 193  952

Sprawdź co masz w dywanie  https://www.facebook.com/359299657528734/videos/365329396925760/

Czyszczenie wykładzin

Wykładziny, a także wykładziny dywanowe nadają się do zregenerowania zarówno w siedzibie firmy, a także w domu klienta. Niezależnie od tego czy powierzchnia wykładziny jest wyjątkowo mała czy niezmiernie duża staramy się wykonywać naszą pracę z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły.

Jeśli nie masz energii oraz czasu na wykładzinowe manewry poleć je nam, gdyż pranie(czyszczenie) wykładzin na Śląsku (Rydułtowy,Rybnik,Wodzisław Śląski,Jastrzębie Zdrój,Racibórz,Ruda Sląska,Żory,Radlin,Pszów) to czysta przyjemność.

czyszczenie dywanów Rydułtowy.czyszczenie dywanów Jastrzębie Zdrój,czyszczenie dywanów Radlin ,czyszczenie dywanów Żory,czyszczenie dywanów Rybnik,czyszczenie dywanów Wodzisław Śląski,czyszczenie dywanów Ruda Sląska

Nowe życie tapicerki meblowej

Jeśli słyszałeś kiedyś o tym jak ktoś mawia, że diabeł tkwi w szczegółach, to nasza firma jest instytucją która całą sobą realizują tę przypisaną sobie maksymę. Warto więc przystanąć czy przysiąść na chwilę kiedy zastanawiasz się nad zmianą mebli. Jeśli zamierzasz to zrobić z najczęstszej przyczyny jaką jest brud widoczny na tapicerce, porzuć te myśli i zgłoś się do wyprania swojej tapicerki. Dzięki temu zabiegowi będziesz mógł zaoszczędzić kilka stówek. Pranie tapicerki meblowej na Śląsku tylko z nami, dlatego że przez minione lata naszej pracy wypraliśmy jej znaczną ilość i się na tym znamy.

Tapicerka samochodowa

Jeśli zaliczasz się do grupy ludzi, który jazdę czystym samochodem cenią ponad wszystko i uważają ją jako jeszcze bardziej przyjemną ta usługa jest skierowana dla Ciebie! Czyste auto to nie tylko karoseria, to także tapicerka, która pod wpływem użytkowania pojazdu może ulec zabrudzeniu, na przykład jedzeniem lub piciem.

Najtańsze pranie tapicerki samochodowej na Śląsku dostępne w naszej firmie. Jakość wykonanej pracy podkreśla korzystanie z renomowanych maszyn Karcher.


Rydułtowy, Racibórz, Radlin, Rybnik, Wodzisław Śląski, Żory, Ruda Śląska, Pszów, Jastrzębie-Zdrój, Szczekociny, Pszczyna, Radzionków,Gliwice, Czerwionka-Leszczyny, Szczyrk, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Miasteczko Śląskie, Ustroń, Zabrze, Żarki, Żywiec, Orzesze, Chorzów,Dąbrowa Górnicza, Wisła , Łaziska Górne, Poręba, Tychy, Zawiercie, Pyskowice, Czechowice-Dziedzice, Miasteczko Śląskie, Bielsko-Biała,Zawiercie,Kędzierzyn-Koźle,Skoczów,Sosnowiec,Katowice,Knurów,Gliwice, Bytom CAŁY Śląsk